AKČNÍ LETENKY

Nevíte, co stojí za cenou letenek, proč jsou někdy ceny letenek nízké a jindy naopak vysoké? Zpravidla platí, že to závisí na tom, v jak velkém časovém předstihu začnete s hledáním akčních letenek. Rozhodně byste neměli věřit tomu, že hledání letenek na poslední chvíli je správnou cestou k získání těch nejlevnějších letenek, jak se mnozí nezkušení cestovatelé mylně domnívají. Ceny letenek jsou totiž s blížícím se datem odletu dražší a dražší.

Čím dříve tedy s hledáním letenek, tím vyšší také bude vaše šance, že naleznete opravdu ty nejlevnější letenky. Pamatujte na to, že čím je vámi vybraná destinace vzdálenější, tím dříve musíte hledat akční letenky. Doporučuje se hledat letenky až rok dopředu, pokud však chcete vycestovat do blízké destinace, pak vám stačí, abyste začali s hledáním levné letenky cca půl roku dopředu.  

To jednoduše znamená, že jestliže chcete najít akční letenky do Chile, měli byste s hledáním letenek začít přibližně rok dopředu, abyste si mohli být stoprocentně jistí, že narazíte na letenky za nejnižší ceny. Pokud je však vaším cílem Londýn, postačí, abyste hledali letenky několik měsíců předem. Mnoho aerolinek nabízí akční letenky do mnoha evropských měst i metropolí.

Nemusíte tak za letenky po Evropě utrácet abnormálně vysoké částky, akční letenky totiž zakoupíte za opravdu nízké ceny. Můžete si tak radost z létání užívat naplno a nemusíte za letenky utrácet vysoké částky. V dnešní době tak naleznete letenky kamkoliv online a za opravdu skvělé ceny.

V dnešní době už tak nějak levné letenky online patří ke standardům. Letecké společnosti tak přicházejí s lákavými nabídkami akčních letenek, aby tak stoprocentně mohly využít kapacitu svých letadel.

Pustili jste se do nalezení akční letenky a konečně jste narazili na nejlevnější letenku, která se vám zamlouvá? Pak na nic nečekejte, jelikož se může jednoduše stát, že akční letenky již za několik hodin k dispozici nebudou. Rezervace letenek probíhá celosvětově, tudíž letenky v akci mizí opravdu závratnou rychlostí.

Musíte vědět, že pokud byste nezačali s hledáním letenek v dostatečném předstihu, budete překvapení tím, že finální cena za letenku může být abnormálně vysoká. Z toho důvodu ve chvíli, kdy narazíte na akční letenky, hned proveďte jejich rezervaci. Můžete si pak vše důkladně promyslet, neboť máte cca 24 hodin (někdy i déle) na to, abyste akční letenky zaplatili. Pro provedení okamžité platby využijte službu plateb online, pokud patříte mezi ty, kteří nemají účet v bance, pak zamiřte na danou pobočku banky a letenku tam neprodleně zaplaťte. Zbavíte se tak strachu, že by vám nejlevnější letenka mohla propadnout.

Stává se, že se akční letenky objeví opět na webových vyhledávačích. Je to dáno tím, že velké množství rezervovaných letenek kvůli jejich nezaplacení propadlo a letecké společnosti vrátily tyto letenky na webové vyhledávače, aby mohly doprodat zbylá místa v letadle a mohly tak využít kapacitu svých sedadel v letadle stoprocentně.  Tak se snadno stane, že letenky, které vám padnou do oka, budou za minimální ceny a vy se tak můžete radovat z opravdu výhodného nákupu letenek.

Nízké ceny letenek jsou však omezené i tím, kdy je odlet do cílové destinace. Jestliže vám tedy termín odletu vyhovuje nebo se k termínu odletu stavíte lhostejně, pak proveďte rezervaci letenek.

Nemáte téměř žádný čas a nezvládáte kvůli tomu prohledávat web s nejlevnějšími letenkami? Pokud se hledáním vhodných letenek nemůžete zabývat příliš dlouho, máme pro vás chytré a velmi efektivní řešení, kterým je hlídač letenek.

Hlídač letenek unikátní služba, díky které vám již žádné nejlevnější letenky neuniknou. Jak si tím můžeme být tak jistí? Naprosto jednoduše. Stačí jen, abyste zadali parametry letenky do vámi vybrané destinace, a hlídač letenek se již postará o to, aby vám už nikdy žádná akční letenka neunikla. Jakmile totiž narazí na ty nejlevnější letenky přesně podle vašich požadavků, neprodleně vás na tuto skutečnost upozorní a vy se tak můžete oddávat radování z toho, že máte konečně tu nejlevnější letenku a můžete vycestovat tam, kam jste si přáli. Samozřejmě nezapomínejte na to, že nesmíte s nákupem levné letenky zbytečně otálet. Jakmile vám tedy od hlídače letenek přijde oznámení, na nic nečekejte a letenku si rezervujte a rovněž ji i co nejdříve zaplaťte.

Nejlevnější letenky do celého světa se tak jeví skoro na dosah. Využijte služeb hlídače letenek, který vám akční letenky ostražitým okem pohlídá, nebo můžete letenky hledat svépomocí. K vašemu úspěchu však stačí pouze, abyste hledali v dostatečném časovém předstihu. Jak je uvedeno výše, akční letenky mizí z internetových vyhledávačů letenek závratnou rychlostí.

V březnu 2015 jsme pro vás spustili blog o cestování letenky - hned. Pokud budete náš blog pravidelně sledovat, můžete se informovat o vašich oblíbených destinacích. Naším cílem a přáním je poskytnout vám detailní informace o oblíbených destinacích, abyste se tak o dané zemi, kterou chcete navštívit, mohli dočíst co nejvíce informací. Chceme proto všem cestovatelům usnadnit přístup k informacím a těm nejlevnějším letenkám.

U nás najdete ty nejlevnější letenky, kamkoliv si přejete. Můžete se tak oddávat svým cestovatelským vášním naplno a nemusíte si dělat starosti s tím, že byste za letenky utratili zbytečně vysoké finanční částky. Počítejte ale s tím, že do hledání letenek je nutné investovat dostatek času, a pokud vhodnou letenku najdete, nesmíte zapomenout na to, abyste okamžitě provedli rezervaci letenek. Nenechte si uniknout již žádné letenky, s námi a naším hlídačem letenek se můžete podívat, kamkoliv si jen budete přát a nemusíte pro to dělat téměř vůbec nic. Stačí jen zadat parametry letenky a čekat. My vám nejlevnější letenky najdeme a vaší cestě tak nebude už nic bránit!

Letenky do Dubaje od 7500 Kč


Kupte si letenky do prázdninových letovisek Řecka a Španělska za speciální cenu 5990 Kč / osobu. Jedná se o omezenou akční nabídku. Neváhejte ji využít, zajistíme Vám samozřejmě i ubytování za vemi výhodných podmínek.

NOVINKY

Týden slev u Regiojetu na linkách do Itálie, Maďarska a Rumunska. Jízdenky od 399 Kč ...více

Před Vánoci z Prahy do Bangkoku s KLM. Letenky od 10 434 Kč ...více

Zobrazit archiv
Google+